ZÁPAS
02.07.19 | 1. kolo | Oleksandra Gorchanyuk | Lina Glushko | 7-67, - skreč | W15 Cancun | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Oleksandra Gorchanyuk | Lina Glushko | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/26 (62%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 21/48 (44%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body celkom | 46/93 (49%) | 47/93 (51%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Gorchanyuk | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Lina Glushko | |
0-0 | ||
Oleksandra Gorchanyuk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Lina Glushko | |
0-0 | ||
Oleksandra Gorchanyuk | 3-2 | |
Oleksandra Gorchanyuk | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Lina Glushko | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Gorchanyuk | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Lina Glushko | |
Oleksandra Gorchanyuk | 5-6 | |
- skreč |
Kanada
27.02.01, 23 rokov
27.02.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Oleksandra Gorchanyuk vs. Lina Glushko - Vzájomné zápasy
02.07.19 | 1. kolo | Oleksandra Gorchanyuk | Lina Glushko | 7-67, Lina Glushko - skreč | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Oleksandra Gorchanyuk form & Lina Glushko form
Oleksandra Gorchanyuk - posledné zápasy
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Marina Stakusic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Carmen Roxana Manu | 6-2, 6-70, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Emma | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Solymar Colling | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, 1-4, - Oleksandra Gorchanyuk - skreč | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 7-67, Lina Glushko - skreč | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Kendra Bunch | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Arcadia - tvrdý | ||||
13.03.19 kvalifik. | vs. Hailey Wilcox | 3-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Carson - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Katrina Scott | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Vladica Babic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Nada Sarhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Ana Roman Dominguez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Kana Daniel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Hannah Sulz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo | vs. Malika Rose | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Lina Glushko - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
24.02.24 finále | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 semifinále | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detail zápasu |