ZÁPAS
03.03.20 | 1. kolo | Oksana Selekhmeteva | Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Oksana Selekhmeteva | Adesuwa Osabuohien | |
1. podanie % | 32/51 (63%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/32 (81%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/19 (42%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkom | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0 | ||
Oksana Selekhmeteva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0 | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
24.10.94, 29 rokov
24.10.94, 29 rokov
Oksana Selekhmeteva vs. Adesuwa Osabuohien - Vzájomné zápasy
03.03.20 | 1. kolo | Oksana Selekhmeteva | Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | tvrdý |
Oksana Selekhmeteva form & Adesuwa Osabuohien form
Oksana Selekhmeteva - posledné zápasy
W100 Zaragoza - antuka | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.24 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-1, Elena Gabriela Ruse - skreč | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.23 semifinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.23 štvrťfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.23 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Adesuwa Osabuohien - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | detail zápasu |