ZÁPAS
04.10.20 | 1. kolo | Oceane Babel | Evialina Laskevich | 6-4, 6-3 | French Open | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oceane Babel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oceane Babel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oceane Babel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oceane Babel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oceane Babel | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Oceane Babel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oceane Babel | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oceane Babel | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oceane Babel vs. Evialina Laskevich - Vzájomné zápasy
08.07.21 | 2. kolo | Evialina Laskevich | Oceane Babel | 7-63, 6-76, 6-4 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
04.10.20 | 1. kolo | Oceane Babel | Evialina Laskevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | French Open | antuka |
Oceane Babel form & Evialina Laskevich form
Oceane Babel - posledné zápasy
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.22 štvrťfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Evialina Laskevich - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Johanna Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Radka Zelnickova | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-5, - Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Gureva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu |