ZÁPAS
10.02.20 | kvalifik. | Oana Smaranda Corneanu | Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
25.06.01, 22 rokov
25.06.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
04.03.01, 23 rokov
41 657 $
04.03.01, 23 rokov
41 657 $
Oana Smaranda Corneanu vs. Isabelle Haverlag - Vzájomné zápasy
10.02.20 | kvalifik. | Oana Smaranda Corneanu | Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Oana Smaranda Corneanu form & Isabelle Haverlag form
Oana Smaranda Corneanu - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Isabelle Haverlag - posledné zápasy
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-711, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Sanne Schalekamp | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.22 kvalifik. | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu |