ZÁPAS
04.10.18 | 2. kolo | Oana Gavrila | Doga Selen Takunyaci | 6-3, 6-0 | Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Oana Gavrila | Doga Selen Takunyaci | |
1. podanie % | 24/41 (59%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/24 (63%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/45 (71%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body celkom | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 10 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oana Gavrila | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 30-40 | ||
2-2 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oana Gavrila | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oana Gavrila | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oana Gavrila | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Oana Gavrila | 1-0 | |
Oana Gavrila | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oana Gavrila | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Oana Gavrila | 5-0 | |
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
27.03.00, 24 rokov
27.03.00, 24 rokov
Oana Gavrila vs. Doga Selen Takunyaci - Vzájomné zápasy
04.10.18 | 2. kolo | Oana Gavrila | Doga Selen Takunyaci | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Sozopol | tvrdý |
Oana Gavrila form & Doga Selen Takunyaci form
Oana Gavrila - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | detail zápasu | |
24.03.24 finále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Doga Selen Takunyaci - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Regina Husak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Melody Todorova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-3, - Doga Selen Takunyaci - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.18 1. kolo | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.01.18 1. kolo | vs. Azradeniz Comlek | 1-0, - Doga Selen Takunyaci - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bursa - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Melis Sezer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Paulina Bakaite | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Soha Ebrahimi Shalkoohi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Ioana Minca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Lara Biter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo | vs. Alena Fomina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Mitsumi Kawasaki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.17 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu |