INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nuria Brancaccio vs. Rita Atik - Vzájomné zápasy
15.11.17 | 2. kolo | Nuria Brancaccio | Rita Atik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Agadir | antuka |
Nuria Brancaccio form & Rita Atik form
Nuria Brancaccio - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Rita Atik - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.20 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.20 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.20 štvrťfinále | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.19 kvalifik. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-1, 6-3 | detail zápasu |