INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cemre Anil vs. Nonna Kurginyan - Vzájomné zápasy
30.01.17 | 1. kolo | Nonna Kurginyan | Cemre Anil | 5-7, 6-1, 7-65 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Cemre Anil form & Nonna Kurginyan form
Cemre Anil - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.21 kvalifik. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Nonna Kurginyan - posledné zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.18 štvrťfinále | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu |