Rusko
02.12.97, 26 rokov
12 313 $
02.12.97, 26 rokov
12 313 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Anna Iakovleva vs. Nonna Kurginyan - Vzájomné zápasy
14.08.17 | kvalifik. | Nonna Kurginyan | Anna Iakovleva | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Anna Iakovleva form & Nonna Kurginyan form
Anna Iakovleva - posledné zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Nonna Kurginyan - posledné zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.18 štvrťfinále | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu |