Holandsko
15.06.00, 23 rokov
15.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.07.00, 23 rokov
14 460 $
19.07.00, 23 rokov
14 460 $
Noesjka Brink vs. Costanza Traversi - Vzájomné zápasy
04.11.19 | kvalifik. | Noesjka Brink | Costanza Traversi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Noesjka Brink form & Costanza Traversi form
Noesjka Brink - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Nour Gueblaoui | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu |
Costanza Traversi - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | detail zápasu |