Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.08.01, 22 rokov
26.08.01, 22 rokov
Noel Saidenova vs. Laure Line Glaude - Vzájomné zápasy
26.10.20 | 1. kolo kval. | Noel Saidenova | Laure Line Glaude | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Noel Saidenova form & Laure Line Glaude form
Noel Saidenova - posledné zápasy
W25 Orlando - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
26.08.22 štvrťfinále | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.22 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.07.22 štvrťfinále | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.07.22 štvrťfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - skreč | detail zápasu | |
26.10.21 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | detail zápasu |
Laure Line Glaude - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |