INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nina Zander vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
11.08.14 | 1. kolo | Nina Zander | Ekaterine Gorgodze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Leipzig | antuka |
16.12.13 | kvalifik. | Ekaterine Gorgodze | Nina Zander | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Ankara | tvrdý I. |
Nina Zander form & Ekaterine Gorgodze form
Nina Zander - posledné zápasy
Alphen aan - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.07.15 kvalifik. | vs. Kristina Schmiedlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 6-75, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.15 kvalifik. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Stephanie Foretz | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.15 2. kolo | vs. Qiang Wang | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Zuzana Luknarova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo | vs. Victoria Kan | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
La Marsa - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Romina Oprandi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
25.04.15 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
20.04.15 2. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
20.04.15 kvalifik. | vs. Doroteja Eric | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.15 2. kolo | vs. Kristyna Pliskova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.15 1. kolo | vs. Julie Coin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Barnstaple - tvrdý I. | ||||
06.04.15 štvrťfinále | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.15 finále | vs. Kristyna Pliskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.15 semifinále | vs. Naomi Broady | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.15 1. kolo | vs. Lucy Brown | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.15 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 5-1, Eri Hozumi - skreč | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
30.03.15 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
23.02.15 1. kolo | vs. Eden Silva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.15 2. kolo | vs. Celine Ghesquiere | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |