ZÁPAS
26.10.18 | semifinále | Nina Stojanovic | Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-3 | Istanbul | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Nina Stojanovic | Elena Gabriela Ruse | |
1. podanie % | 31/57 (54%) | 27/54 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/31 (77%) | 20/27 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/26 (54%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/54 (48%) | 19/57 (33%) |
Vyhrané body celkom | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nina Stojanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nina Stojanovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-2 | Elena Gabriela Ruse | |
3-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Elena Gabriela Ruse | |
5-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nina Stojanovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Stojanovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Nina Stojanovic | 2-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Nina Stojanovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Elena Gabriela Ruse | |
3-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nina Stojanovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nina Stojanovic vs. Elena Gabriela Ruse - Vzájomné zápasy
26.10.18 | semifinále | Nina Stojanovic | Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Istanbul | tvrdý I. |
Nina Stojanovic form & Elena Gabriela Ruse form
Nina Stojanovic - posledné zápasy
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Shuai Zhang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.22 finále | vs. Tatiana Prozorova | 7-610, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.22 semifinále | vs. Alina Korneeva | 6-2, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
04.01.22 kvalifik. | vs. Claire Liu | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 4-6, 3-5, - Nina Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 3-6, - Nina Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.21 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Grace Min | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
12.06.21 semifinále | vs. Johanna Konta | 2-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.21 štvrťfinále | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.21 3. kolo | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.21 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-64, 7-5 | detail zápasu |
Elena Gabriela Ruse - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |