ZÁPAS
14.02.17 | 1. kolo | Nina Stadler | Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-4, 6-1 | Wirral | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Nina Stadler | Lauryn John-Baptiste | |
1. podanie % | 43/87 (49%) | 58/84 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/43 (58%) | 39/58 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 29/44 (66%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 37/84 (44%) | 33/87 (38%) |
Vyhrané body celkom | 91/171 (53%) | 80/171 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 2 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nina Stadler vs. Lauryn John-Baptiste - Vzájomné zápasy
14.02.17 | 1. kolo | Nina Stadler | Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Wirral | tvrdý I. |
Nina Stadler form & Lauryn John-Baptiste form
Nina Stadler - posledné zápasy
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
29.04.21 3. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
28.04.21 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.21 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.21 kvalifik. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
11.09.20 štvrťfinále | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Lauryn John-Baptiste - posledné zápasy
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | detail zápasu |