ZÁPAS
01.09.18 | 1. kolo kval. | Nikola Breckova | Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | Szekesfehervar | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.01.99, 25 rokov
20.01.99, 25 rokov
Nikola Breckova vs. Jovana Gvozdenovic - Vzájomné zápasy
01.09.18 | 1. kolo kval. | Nikola Breckova | Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Szekesfehervar | antuka |
Nikola Breckova form & Jovana Gvozdenovic form
Nikola Breckova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Jovana Gvozdenovic - posledné zápasy
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Amila Jusufbegovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Laura Beresova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jelena Marjanovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
08.09.18 2. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-4, 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ana Kunic | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Cetkovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Sabljarevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Vera Markovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |