Bulharsko
29.11.03, 20 rokov
29.11.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
16.11.04, 19 rokov
16.11.04, 19 rokov
Nikol Ruseva vs. Mirela Shkumbova - Vzájomné zápasy
08.09.20 | kvalifik. | Nikol Ruseva | Mirela Shkumbova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
Nikol Ruseva form & Mirela Shkumbova form
Nikol Ruseva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Masa Viriant | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Mirela Shkumbova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Sophia Fry | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Mirela Shkumbova - posledné zápasy
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Nikol Ruseva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Silvia Maria Costache | 6-1, 1-6, 10-8 | detail zápasu |