Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kanada
10.01.99, 25 rokov
10.01.99, 25 rokov
Nikita Uberoi vs. Vanessa Wong - Vzájomné zápasy
06.03.17 | 1. kolo kval. | Nikita Uberoi | Vanessa Wong | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Orlando | antuka |
Nikita Uberoi form & Vanessa Wong form
Nikita Uberoi - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Vanessa Wong - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.22 semifinále | vs. Sophia Biolay | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.22 štvrťfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Katya Ramirez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Renata Bucco Paolasso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.07.22 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Basant Kaur | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Andjela Novcic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 6-74, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.12.16 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.16 1. kolo | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
09.08.16 1. kolo | vs. Jessica Wacnik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Wendy Qi-Wen Zhang | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Buffalo - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Naomi Cheong | 5-7, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Jovana Jovic | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.07.15 kvalifik. | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Marie Leduc | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
14.07.14 kvalifik. | vs. Amy Bowtell | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Shereen Peterson-Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Khristina Blajkevitch | 2-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |