ZÁPAS
29.05.18 | 1. kolo | Nigina Abduraimova | Ilona Kremen | 6-1, 6-2 | Andijan | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Nigina Abduraimova | Ilona Kremen | |
1. podanie % | 27/46 (59%) | 28/50 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/50 (52%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nigina Abduraimova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilona Kremen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ilona Kremen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Nigina Abduraimova | 5-0 | |
Nigina Abduraimova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ilona Kremen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ilona Kremen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Nigina Abduraimova | 4-0 | |
Nigina Abduraimova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ilona Kremen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nigina Abduraimova vs. Ilona Kremen - Vzájomné zápasy
29.05.18 | 1. kolo | Nigina Abduraimova | Ilona Kremen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Andijan | tvrdý |
Nigina Abduraimova form & Ilona Kremen form
Nigina Abduraimova - posledné zápasy
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Ilona Kremen - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |