ZÁPAS
07.07.17 | semifinále | Nicoleta Dascalu | Martina Colmegna | 6-1, 4-6, 7-5 | Focsani | antuka |
ŠTATISTIKY
Nicoleta Dascalu | Martina Colmegna | |
1. podanie % | 50/94 (53%) | 78/108 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/50 (52%) | 40/78 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/44 (43%) | 7/30 (23%) |
Vyhrané break-bally | 10/19 (53%) | 8/14 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 61/108 (56%) | 49/94 (52%) |
Vyhrané body celkom | 106/202 (52%) | 96/202 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 9 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicoleta Dascalu vs. Martina Colmegna - Vzájomné zápasy
07.07.17 | semifinále | Nicoleta Dascalu | Martina Colmegna | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Focsani | antuka |
Nicoleta Dascalu form & Martina Colmegna form
Nicoleta Dascalu - posledné zápasy
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.22 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.22 kvalifik. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - skreč | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.22 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
26.01.21 kvalifik. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.09.20 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Martina Colmegna - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu |