ZÁPAS
07.11.19 | 2. kolo | Nicole Fossa Huergo | Eliz Maloney | 6-4, 6-3 | W15 Solarino | koberec |
ŠTATISTIKY
Nicole Fossa Huergo | Eliz Maloney | |
1. podanie % | 44/69 (64%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/44 (66%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 26/52 (50%) | 27/69 (39%) |
Vyhrané body celkom | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Eliz Maloney | |
0-0 | ||
Nicole Fossa Huergo | 1-2 | |
1-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
2-4 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Eliz Maloney | |
0-0 | ||
Nicole Fossa Huergo | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
Nicole Fossa Huergo | 0-0 | |
1-0 | Eliz Maloney | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nicole Fossa Huergo | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Nicole Fossa Huergo | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Eliz Maloney | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Eliz Maloney | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicole Fossa Huergo vs. Eliz Maloney - Vzájomné zápasy
07.11.19 | 2. kolo | Nicole Fossa Huergo | Eliz Maloney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Nicole Fossa Huergo form & Eliz Maloney form
Nicole Fossa Huergo - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 štvrťfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Eliz Maloney - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |