ZÁPAS
10.11.19 | kvalifik. | Nicole Fossa Huergo | Alba Rey Garcia | 6-4, 6-1 | W15 Solarino | koberec |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicole Fossa Huergo vs. Alba Rey Garcia - Vzájomné zápasy
10.11.19 | kvalifik. | Nicole Fossa Huergo | Alba Rey Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Nicole Fossa Huergo form & Alba Rey Garcia form
Nicole Fossa Huergo - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 štvrťfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Alba Rey Garcia - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - skreč | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - skreč | detail zápasu |