Thajsko
14.08.91, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Kórea
10.02.95, 29 rokov
Thajsko
15.11.92, 31 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Kórea
22.07.94, 29 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicha Lertpitaksinchai/Peangtarn Plipuech vs. Ji-Hee Choi/So-Ra Lee - Vzájomné zápasy
14.05.18 | 1. kolo | Nicha Lertpitaksinchai/Peangtarn Plipuech | Ji-Hee Choi/So-Ra Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Incheon | tvrdý |
Nicha Lertpitaksinchai form & Ji-Hee Choi form
Nicha Lertpitaksinchai/Peangtarn Plipuech - posledné zápasy
Nonthaburi - tvrdý |
13.08.18 štvrťfinále | vs. Haruna Arakawa/Dabin Kim | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
13.08.18 1. kolo | vs. Genevieve Lorbergs/Kaylah Mcphee | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
Nanchang - tvrdý |
25.07.18 1. kolo | vs. Yingying Duan/Xinyun Han | 6-73, 0-6 | | detail zápasu |
Hua Hin - tvrdý |
28.05.18 finále | vs. Victoria Rodriguez/Erin Routliffe | 5-7, 6-3, 6-10 | | detail zápasu |
28.05.18 štvrťfinále | vs. Alana Parnaby/Alicia Smith | 6-72, 6-3, 10-5 | | detail zápasu |
28.05.18 semifinále | vs. Alexandra Bozovic/Irina Fetecau | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
28.05.18 1. kolo | vs. Alexandra Riley/Tiffany William | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
Incheon - tvrdý |
14.05.18 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi/So-Ra Lee | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
14.05.18 štvrťfinále | vs. Na-Lae Han/Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
Goyang - tvrdý |
07.05.18 1. kolo | vs. Na-Lae Han/So-Ra Lee | 7-64, 4-6, 7-10 | | detail zápasu |
Gwalior - tvrdý |
12.03.18 1. kolo | vs. Berfu Cengiz/Rosalie Van Der Hoek | 6-2, 6-75, 5-10 | | detail zápasu |
Fed Cup - tvrdý |
10.02.18 | vs. Eudice Wong Chong/Ling Zhang | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
07.02.18 | vs. Miyu Kato/Makoto Ninomiya | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
Toyota - koberec |
13.11.17 semifinále | vs. Megumi Nishimoto/Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
13.11.17 1. kolo | vs. Funa Kozaki/Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
13.11.17 finále | vs. Ksenia Lykina/Junri Namigata | 6-3, 3-6, 4-10 | | detail zápasu |
13.11.17 štvrťfinále | vs. Varatchaya Wongteanchai/Varunya Wongteanchai | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
Hua Hin - tvrdý |
08.11.17 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum/Nudnida Luangnam | 4-6, 6-2, 10-12 | | detail zápasu |
Nanchang - tvrdý |
28.07.17 štvrťfinále | vs. Nao Hibino/Miyu Kato | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
26.07.17 1. kolo | vs. Risa Ozaki/Eri Hozumi | 6-4, 3-6, 10-8 | | detail zápasu |
Tianjin - tvrdý |
17.07.17 1. kolo | vs. Yihong Li/Ying Zhang | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
17.07.17 štvrťfinále | vs. Hanyu Guo/Qiu Yu Ye | 2-6, 1-6 | | detail zápasu |
Goyang - tvrdý |
22.05.17 semifinále | vs. Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos | 7-63, 6-1 | | detail zápasu |
22.05.17 finále | vs. Genevieve Lorbergs/Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-4 | | detail zápasu |
22.05.17 1. kolo | vs. Haruka Kaji/Chihiro Muramatsu | 1-6, 6-3, 10-6 | | detail zápasu |
22.05.17 štvrťfinále | vs. Martina Caregaro/Masa Jovanovic | Martina Caregaro/Masa Jovanovic/So-Ra Lee - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
Hong Kong - tvrdý |
02.01.17 1. kolo | vs. Xinyu Gao/Yihong Li | 6-2, 2-6, 7-10 | | detail zápasu |
Liuzhou - tvrdý |
24.10.16 1. kolo | vs. Jacqueline Cako/Sabina Sharipova | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
Suzhou - tvrdý |
17.10.16 1. kolo | vs. Jacqueline Cako/Sabina Sharipova | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
Hong Kong - tvrdý |
10.10.16 1. kolo | vs. Shuko Aoyama/Makoto Ninomiya | 5-7, 5-7 | | detail zápasu |
Ji-Hee Choi/So-Ra Lee - posledné zápasy
Incheon - tvrdý |
14.05.18 1. kolo | vs. Nicha Lertpitaksinchai/Peangtarn Plipuech | 1-6, 5-7 | | detail zápasu |
Goyang - tvrdý |
22.05.17 1. kolo | vs. Seo-Kyung Kang/Ekaterina Kazionova | 7-5, 6-4 | | detail zápasu |
22.05.17 štvrťfinále | vs. Genevieve Lorbergs/Olivia Tjandramulia | 6-73, 4-6 | | detail zápasu |
Gimcheon - tvrdý |
11.07.16 štvrťfinále | vs. Hae-Sung Kim/Mi-Ok Kim | 4-6, 6-3, 5-10 | | detail zápasu |
11.07.16 1. kolo | vs. Yujin Ahn/Eunhye Lee | 7-5, 6-0 | | detail zápasu |
Gimcheon - tvrdý |
04.07.16 1. kolo | vs. Sunam Jeong/Ju-Eun Kim | 6-3, 2-6, 7-10 | | detail zápasu |
Incheon - tvrdý |
23.05.16 1. kolo | vs. Da Hye Kim/Min-Hwa Yu | Da Hye Kim/Min-Hwa Yu - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
23.05.16 štvrťfinále | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
Goyang - tvrdý |
16.05.16 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
16.05.16 štvrťfinále | vs. Anastasia Gasanova/Maddison Inglis | 5-7, 6-3, 5-10 | | detail zápasu |
Seoul - tvrdý |
22.09.15 1. kolo | vs. Shuko Aoyama/Makoto Ninomiya | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
Hong Kong - tvrdý |
27.07.15 štvrťfinále | vs. Yuki Kristina Chiang/Nagi Hanatani | 6-4, 3-0, Yuki Kristina Chiang/Nagi Hanatani - skreč | | detail zápasu |
27.07.15 semifinále | vs. Beatrice Gumulya/Noppawan Lertcheewakarn | Beatrice Gumulya/Noppawan Lertcheewakarn - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
27.07.15 finále | vs. Ao Gai/Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
27.07.15 1. kolo | vs. Chun-Wing Sher/Ho Ching Wu | 7-67, 6-76, 10-6 | | detail zápasu |
Hong Kong - tvrdý |
20.07.15 semifinále | vs. Miki Miyamura/Ayaka Okuno | 3-6, 6-1, 10-7 | | detail zápasu |
20.07.15 finále | vs. Eudice Wong Chong/Katherine Ip | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
20.07.15 1. kolo | vs. Yuki Kristina Chiang/Nagi Hanatani | 6-2, 5-7, 10-4 | | detail zápasu |
20.07.15 štvrťfinále | vs. Beatrice Gumulya/Michika Ozeki | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
Yeongwol - tvrdý |
01.09.14 finále | vs. Chen Liang/Chang Liu | 6-2, 7-5 | | detail zápasu |
01.09.14 1. kolo | vs. Hyun-Hui Hong/Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
01.09.14 štvrťfinále | vs. Fang Ying Xun/Ying Zhang | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
01.09.14 semifinále | vs. Na-Ri Kim/Hye-Min Lee | 6-3, 7-5 | | detail zápasu |
Yeongwol - tvrdý |
25.08.14 1. kolo | vs. So Hee Jung/Sang Hee Park | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
25.08.14 štvrťfinále | vs. Na-Ri Kim/Hye-Min Lee | 6-4, 2-6, 5-10 | | detail zápasu |
Nishi Tama - tvrdý |
26.03.12 1. kolo | vs. Akari Inoue/Emi Mutaguchi | 2-6, 1-6 | | detail zápasu |