Srbsko
13.05.00, 23 rokov
13.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
28.02.00, 24 rokov
28.02.00, 24 rokov
Andrijana Stoilkovic vs. Nevena Sokovic - Vzájomné zápasy
23.09.18 | 2. kolo kval. | Andrijana Stoilkovic | Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Andrijana Stoilkovic form & Nevena Sokovic form
Andrijana Stoilkovic - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Nevena Sokovic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 2-6, 7-65, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Martina Biagianti | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Hla El-Sakka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Emma Belluomini | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-74, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |