Chorvátsko
20.06.00, 23 rokov
20.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Neli Sunjic vs. Sofia Milatova - Vzájomné zápasy
12.06.17 | 2. kolo kval. | Neli Sunjic | Sofia Milatova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Maribor | antuka |
Neli Sunjic form & Sofia Milatova form
Neli Sunjic - posledné zápasy
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Celine Kern | 5-7, 6-4, 3-2, Celine Kern - skreč | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Marta Lesniak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Svadlenkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Milica Bojic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 kvalifik. | vs. Dominique Wahl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Julia Rados | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Sofia Milatova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detail zápasu |