ZÁPAS
24.08.18 | štvrťfinále | Nefisa Berberovic | Julyette Steur | 7-63, 6-2 | Vrnjacka Banja | antuka |
ŠTATISTIKY
Nefisa Berberovic | Julyette Steur | |
1. podanie % | 42/76 (55%) | 46/63 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/42 (74%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/34 (41%) | 9/17 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/63 (46%) | 31/76 (41%) |
Vyhrané body celkom | 74/139 (53%) | 65/139 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Julyette Steur | |
Nefisa Berberovic | 0-3 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
1-3 | Julyette Steur | |
0-0, 15-30 | ||
2-3 | Julyette Steur | |
0-0, A-40[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 2-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nefisa Berberovic | 4-4 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Nefisa Berberovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 5-5 | |
6-5 | Julyette Steur | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-6 | Julyette Steur | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
2-1 | Julyette Steur | |
0-0, A-40[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 3-1 | |
0-0, 30-15 | ||
Nefisa Berberovic | 4-1 | |
0-0, 40-30, 40-40 | ||
5-1 | Julyette Steur | |
0-0, A-40[BP] | ||
5-2 | Julyette Steur | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nefisa Berberovic vs. Julyette Steur - Vzájomné zápasy
23.07.19 | 1. kolo | Julyette Steur | Nefisa Berberovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W25 Horb | antuka |
24.08.18 | štvrťfinále | Nefisa Berberovic | Julyette Steur | 7-63, 6-2 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Nefisa Berberovic form & Julyette Steur form
Nefisa Berberovic - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Julyette Steur - posledné zápasy
W60+H La - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 finále | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 štvrťfinále | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.20 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.19 semifinále | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.19 štvrťfinále | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu |