Austrália
15.04.02, 21 rokov
15.04.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
05.09.01, 22 rokov
05.09.01, 22 rokov
Natasha Russell vs. Emily Tinker - Vzájomné zápasy
01.03.20 | 1. kolo kval. | Natasha Russell | Emily Tinker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Mildura | tráva |
Natasha Russell form & Emily Tinker form
Natasha Russell - posledné zápasy
W25 Mildura - tráva | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 6-2, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
15.02.19 štvrťfinále | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.19 2. kolo | vs. Tayla Whitehouse | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Lotus Rayani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Anastasia Berezov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Somer Dalla-Bona | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Emily Tinker - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kirra Bond-Scott | 2-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Piper Freeman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-2, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 7-64, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mehar Kohli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Bendigo - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Natasha Russell | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu |