Natalija Kostic vs. Subin Park 14.05.2019

Natalija Kostic vs. Subin Park 14.05.2019 - W25 Changwon - porovnanie

ZÁPAS

14.05.191. koloNatalija Kostic Subin Park 6-0, 2-0, - skreč Republic of Korea W25 Changwon tvrdý

ŠTATISTIKY

Natalija KosticSubin Park
1. podanie %10/18 (56%)16/29 (55%)
Vyhrané body z 1.podania9/10 (90%)5/16 (31%)
Vyhrané body z 2.podania7/8 (88%)4/13 (31%)
Vyhrané body z returnu20/29 (69%)2/18 (11%)
Vyhrané body celkom36/47 (77%)11/47 (23%)
Dvojchyby14
Esá10

ŠTATISTIKY

1
0-0Subin Park Subin Park podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Natalija Kostic Natalija Kostic podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-0Subin Park Subin Park podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Natalija Kostic Natalija Kostic podáva3-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
4-0Subin Park Subin Park podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Natalija Kostic Natalija Kostic podáva5-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-0
2
0-0Subin Park Subin Park podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Natalija Kostic Natalija Kostic podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40
2-0Subin Park Subin Park podáva
0-0
- skreč

Natalija Kostic
Srbsko
25.07.94, 25 rokov




183
329
110 517 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
31.10.98, 21 rokov







Subin Park
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Natalija Kostic vs. Subin Park - Vzájomné zápasy

14.05.191. koloNatalija KosticSubin Park6-0, 2-0, Subin Park - skrečdetail zápasuRepublic of Korea W25 Changwon tvrdý

Natalija Kostic - posledné zápasy

Japan W100 Tokyo - tvrdý
14.11.19
2. kolo
vs. Xinyun Han5-7, 3-6 prehradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Risa Ushijima6-2, 6-4 výhradetail zápasu
China W100 Shenzhen - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Kurumi Nara2-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Kaja Juvan6-2, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
China W60 Liuzhou - tvrdý
01.11.19
štvrťfinále
vs. Jia-Jing Lu2-6, 4-6 prehradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Xiaodi You6-3, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Daria Snigur6-2, 6-2 výhradetail zápasu
China W100 Suzhou - tvrdý
18.10.19
štvrťfinále
vs. Yafan Wang1-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Xin Yu Wang6-3, 6-4 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Xiaodi You6-3, 6-1 výhradetail zápasu
China Tianjin - tvrdý
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Fang Ying Xun5-7, 4-6 prehradetail zápasu
05.10.19
1. kolo kval.
vs. Yue Yuan6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal W60 Caldas - tvrdý
29.09.19
finále
vs. Isabella Shinikova3-6, 0-2, - Natalija Kostic - skrečprehradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Cristina Bucsa7-5, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
27.09.19
štvrťfinále
vs. Georgina Garcia-Perez6-1, 7-5 výhradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Katharina Hobgarski6-4, 6-2 výhradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Ekaterina Shalimova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
14.09.19
1. kolo kval.
vs. Dalila Jakupovic2-6, 2-6 prehradetail zápasu
China Zhengzhou - tvrdý
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Samantha Murray3-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.09.19
1. kolo kval.
vs. Momoko Kobori6-2, 6-4 výhradetail zápasu
China W60 Changsha - antuka
05.09.19
2. kolo
vs. Yana Sizikova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
05.09.19
štvrťfinále
vs. Yue Yuan1-3, - Natalija Kostic - skrečprehradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Jessy Rompies6-3, 6-3 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Taylor Townsend3-6, 1-6 prehradetail zápasu
United Kingdom W25 Chiswick - tvrdý
08.08.19
2. kolo
vs. Greta Arn2-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.08.19
1. kolo
vs. Sarah Beth Grey6-3, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan W80 Nur - tvrdý
21.07.19
finále
vs. Marie Bouzkova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.07.19
semifinále
vs. Mariam Bolkvadze6-1, 1-0, Mariam Bolkvadze - skrečvýhradetail zápasu
19.07.19
štvrťfinále
vs. Anastasia Zakharova2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
18.07.19
2. kolo
vs. Vlada Katic6-3, 6-4 výhradetail zápasu

Subin Park - posledné zápasy

Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
27.08.19
1. kolo
vs. Punnin Kovapitukted5-7, 5-7 prehradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Dami Lee1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Da Ye Kim0-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.06.19
kvalifik.
vs. Eun Se Jang6-4, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ha Yeong Ryu6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Changwon - tvrdý
14.05.19
1. kolo
vs. Natalija Kostic0-6, 0-2, - Subin Park - skrečprehradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Haley Giavara7-63, 6-1 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Da In Nam7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
06.09.18
2. kolo
vs. Eunji Lee (2001)3-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Jin Ju Lee6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
30.08.18
2. kolo
vs. Angelina Gabueva0-6, 6-4, 6-74 prehradetail zápasu
29.08.18
1. kolo
vs. Alexandra Walters6-0, 2-0, Alexandra Walters - skrečvýhradetail zápasu
28.08.18
kvalifik.
vs. Dami Lee2-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
27.08.18
2. kolo kval.
vs. Sung Hee Kim7-5, 6-3 výhradetail zápasu
26.08.18
1. kolo kval.
vs. Seoyeon Lee6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
22.08.18
1. kolo
vs. Roosh Wijesundera2-6, 6-2, 2-6 prehradetail zápasu
21.08.18
kvalifik.
vs. Sun Bin Kim6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.08.18
2. kolo kval.
vs. Seunghyun Lee6-3, 6-0 výhradetail zápasu
19.08.18
1. kolo kval.
vs. Ye Ji Jo2-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gyeongsan - tvrdý
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Hyojung Yea2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea Sangju - tvrdý I.
07.06.18
2. kolo
vs. Ayaka Okuno6-74, 4-6 prehradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Se-Hyun Kim1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.06.18
kvalifik.
vs. Sang Hee Park5-4, Sang Hee Park - skrečvýhradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Ji Hey Lee6-0, 6-2 výhradetail zápasu
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Sumin Kim6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Changwon - tvrdý
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Chang Liu1-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Cheon Seog Hui6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Chin-Wei Chan2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Hyeseo Shin6-3, 6-0 výhradetail zápasu
04.09.17
kvalifik.
vs. You-Na Sul6-76, 6-75 prehradetail zápasu
<