ZÁPAS
29.11.18 | 2. kolo | Natalie Proese | Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | Milovice | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Natalie Proese | Timea Jaruskova | |
1. podanie % | 37/56 (66%) | 35/59 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/37 (62%) | 21/35 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/19 (68%) | 5/24 (21%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/59 (56%) | 20/56 (36%) |
Vyhrané body celkom | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natalie Proese | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalie Proese | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Timea Jaruskova | |
5-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Natalie Proese | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalie Proese | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalie Proese | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalie Proese | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Natalie Proese | 4-3 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Natalie Proese | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Natalie Proese vs. Timea Jaruskova - Vzájomné zápasy
29.11.18 | 2. kolo | Natalie Proese | Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Milovice | tvrdý I. |
Natalie Proese form & Timea Jaruskova form
Natalie Proese - posledné zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
30.11.18 štvrťfinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.18 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Timea Jaruskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |