INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Natalie Proese vs. Lulu Sun - Vzájomné zápasy
06.06.16 | 1. kolo kval. | Natalie Proese | Lulu Sun | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Surbiton | tráva |
Natalie Proese form & Lulu Sun form
Natalie Proese - posledné zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
30.11.18 štvrťfinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.18 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Lulu Sun - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
18.02.24 finále | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | detail zápasu |