Veľká Británia
16.03.95, 29 rokov
16.03.95, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
18.01.96, 28 rokov
18.01.96, 28 rokov
Amelia Fortescue vs. Natalie Cvackova - Vzájomné zápasy
25.09.17 | 1. kolo kval. | Natalie Cvackova | Amelia Fortescue | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Amelia Fortescue form & Natalie Cvackova form
Amelia Fortescue - posledné zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Emily Morton | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 7-62, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Mariana Jimenez Bustillo | 6-70, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Dasha Kourkina | 1-6, 1-3, - Amelia Fortescue - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Stephanie Kent | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Darya Lebesheva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Natalie Cvackova - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 6-3, 6-74, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Jana Boubelikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Eliska Kleisnerova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Katerina Brozova | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 5-7, 6-4, 6-713 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | - Natalie Cvackova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Nikola Novotna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Boepple | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Sasa Klanecek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Kramperova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
08.07.16 štvrťfinále | vs. Anastasia Vdovenco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.16 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Kassandra Davesne | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
15.06.16 2. kolo | vs. Patrycja Polanska | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.16 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu |