Natalie Augustinova vs. Francesca Rumi 08.07.2019

Natalie Augustinova vs. Francesca Rumi 08.07.2019 - W15 Tabarka - porovnanie

ZÁPAS

08.07.191. kolo kval.Natalie Augustinova Francesca Rumi 6-1, 6-4 Tunisia W15 Tabarka antuka

ŠTATISTIKY

6-4

Natalie Augustinova
Česká republika
29.01.03, 16 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.01.00, 19 rokov







Francesca Rumi
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Natalie Augustinova vs. Francesca Rumi - Vzájomné zápasy

08.07.191. kolo kval.Natalie AugustinovaFrancesca Rumi6-1, 6-4 detail zápasuTunisia W15 Tabarka antuka

Natalie Augustinova - posledné zápasy

Czech Republic W25 Olomouc - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Nika Radisic4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Francesca Rumi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.19
kvalifik.
vs. Martina Capurro Taborda3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
18.06.19
1. kolo kval.
vs. Maria Gomez6-1, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Doroteja Joksovic3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Prerov - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Bojana Marinkovic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Eliz Maloney4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Dia Evtimova6-72, 1-6 prehradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Deniz Paykoc6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
01.05.19
1. kolo
vs. Merna Refaat3-6, 5-7 prehradetail zápasu
30.04.19
kvalifik.
vs. Valentina Urelli Rinaldi6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Aline Thommen6-3, 0-6, 6-10 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
22.01.19
1. kolo kval.
vs. Clarissa Gai1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
16.01.19
kvalifik.
vs. Nana Kawagishi4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - koberec
04.12.18
kvalifik.
vs. Katarzyna Wysoczanska6-2, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
03.12.18
1. kolo kval.
vs. Sonja Krtenova7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic Milovice - tvrdý I.
26.11.18
1. kolo kval.
vs. Kristyna Hrabalova3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Magdalena Zajda1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Hungary Szekesfehervar - antuka
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Moni Potrc3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Nikola Novotna1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Austria Vienna - antuka
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Laura Radakovic4-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Lea Aiche6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - antuka
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Sonja Krtenova7-64, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Szmit3-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu

Francesca Rumi - posledné zápasy

Tunisia W15 Tabarka - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Anna Khudoley0-6, 6-74 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
15.07.19
kvalifik.
vs. Olympe Lancelot6-4, 2-6, 4-10 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Chiara Alesiani6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Solarino - koberec
26.11.18
1. kolo
vs. Mariella Minetti3-6, 6-4, 5-7 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
17.10.18
1. kolo
vs. Ola Abou Zekry6-73, 3-6 prehradetail zápasu
15.10.18
kvalifik.
vs. Tamara Bizhukova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Lola Mireille Glantz6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
08.10.18
1. kolo kval.
vs. Ashmitha Easwaramurthi1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
03.10.18
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Trieste - antuka
04.09.18
kvalifik.
vs. Jovana Peric (SRB)1-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Beatrice Ottone6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Cuneo - antuka
12.08.18
kvalifik.
vs. Elaine Genovese2-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Benedetta Prato7-62, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Anna Barbara Janovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
13.11.17
kvalifik.
vs. Sapfo Sakellaridi2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
06.11.17
2. kolo kval.
vs. Lena Greiner2-6, 6-3, 6-74 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Szabina Szlavikovics4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
16.10.17
kvalifik.
vs. Valeriya Solovyeva2-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Manca Pislak5-7, 3-0, Manca Pislak - skrečvýhradetail zápasu
<