ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo kval. | Natalia Pietras | Emma Zakordoniec | 2-6, 6-4, 7-5 | Mragowo | antuka |
ŠTATISTIKY
Poľsko
12.03.00, 24 rokov
12.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
23.08.00, 23 rokov
23.08.00, 23 rokov
Natalia Pietras vs. Emma Zakordoniec - Vzájomné zápasy
14.08.17 | 1. kolo kval. | Natalia Pietras | Emma Zakordoniec | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Natalia Pietras form & Emma Zakordoniec form
Natalia Pietras - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Smejkalova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Damaskova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Irina Anghel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Zasterova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Dana Charintceva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 4-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Antonella La Cava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Lucija Faj | 6-74, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |
Emma Zakordoniec - posledné zápasy
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Nikola Tomanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 0-6, 7-65, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Nelly Vlachopulosova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Bianchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 7-64, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Dominika Bobik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Monika Joanna Przyby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Lenka Jurikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 5-7 | detail zápasu |