Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
04.04.97, 27 rokov
04.04.97, 27 rokov
Natalia Orlova vs. Pauline Courcoux - Vzájomné zápasy
19.06.18 | kvalifik. | Natalia Orlova | Pauline Courcoux | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Amarante | tvrdý |
Natalia Orlova form & Pauline Courcoux form
Natalia Orlova - posledné zápasy
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
21.07.22 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - skreč | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Pauline Courcoux - posledné zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu |