ZÁPAS
15.12.18 | 1. kolo kval. | Natalia Orlova | Gloria Ceschi | 6-2, 6-1 | Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Natalia Orlova | Gloria Ceschi | |
1. podanie % | 19/39 (49%) | 34/59 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/19 (84%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/59 (58%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkom | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalia Orlova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Natalia Orlova | 2-0 | |
Natalia Orlova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Natalia Orlova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Orlova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Orlova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalia Orlova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Orlova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Natalia Orlova vs. Gloria Ceschi - Vzájomné zápasy
15.12.18 | 1. kolo kval. | Natalia Orlova | Gloria Ceschi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Ortisei | tvrdý I. |
Natalia Orlova form & Gloria Ceschi form
Natalia Orlova - posledné zápasy
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
21.07.22 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - skreč | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Gloria Ceschi - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | detail zápasu |