ZÁPAS
05.06.17 | kvalifik. | Nasty Surkova | Anastasia Bursa | 6-2, 1-0, - skreč | Minsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
04.10.00, 23 rokov
04.10.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
27.12.98, 25 rokov
27.12.98, 25 rokov
Nasty Surkova vs. Anastasia Bursa - Vzájomné zápasy
28.07.18 | 2. kolo kval. | Anastasia Bursa | Nasty Surkova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Kazan | antuka |
05.06.17 | kvalifik. | Nasty Surkova | Anastasia Bursa | 6-2, 1-0, Anastasia Bursa - skreč | detail zápasu | Minsk | antuka |
Nasty Surkova form & Anastasia Bursa form
Nasty Surkova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Taylor Cataldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Teona Urushadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-4, - Nasty Surkova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Julie Ball | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Sophie Muntean | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Polina Avdzhiyan | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Polina Khotko | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Anastasia Bursa - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Polina Pavlova | 7-5, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Nastia Anufrieva | 6-73, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ralina Kalimullina | 4-6, 0-3, - Anastasia Bursa - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Barbare Eristavi | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 7-5, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 2-0, Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kampantai | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Justyna Malatinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Leonor Oliveira | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Katerina Siskova (2004) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.18 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu |