Austrália
24.10.94, 29 rokov
24.10.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
31.07.00, 23 rokov
31.07.00, 23 rokov
Nakisa Djamshidi vs. Sophia Fry - Vzájomné zápasy
17.02.19 | 1. kolo kval. | Nakisa Djamshidi | Sophia Fry | 6-3, 7-63 | detail zápasu | W15 Perth | tvrdý |
Nakisa Djamshidi form & Sophia Fry form
Nakisa Djamshidi - posledné zápasy
W15 Hamilton - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Katherine Westbury | - | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Amber Marshall | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.19 kvalifik. | vs. Kaaviya Balasubramanian | - | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Carla Touly | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Mary Ann Liu | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 1-4, - Nakisa Djamshidi - skreč | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Natasha Palha | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
24.06.19 kvalifik. | vs. Oxi Gravitas Putri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
18.02.19 kvalifik. | vs. Miranda Poile | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
10.02.19 kvalifik. | vs. Yasmina El Sayed | 6-74, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | Vivian Heisen - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Miranda Poile | 1-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Mary Ann Liu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Gabriela Mclaughlin | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Chihiro Nunome | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tweed Heads - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Shan-Ying Barr | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Sophia Fry - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.22 kvalifik. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
20.05.19 kvalifik. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | detail zápasu |