ZÁPAS
13.08.20 | 1. kolo | Naiktha Bains | Olivia Tjandramulia | 6-4, 7-62 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Naiktha Bains | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Naiktha Bains | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, A-40 | ||
2-2 | Olivia Tjandramulia | |
0-0 | ||
Naiktha Bains | 2-3 | |
3-3 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Naiktha Bains | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Naiktha Bains | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Naiktha Bains | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30 | ||
1-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Naiktha Bains | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Naiktha Bains | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Naiktha Bains | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naiktha Bains | 6-5 | |
0-0 | ||
(0) | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-1, 5-1 | ||
Naiktha Bains | (1) | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-1, 5-1 | ||
(2) | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-1, 5-1 | ||
(3) | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-1, 5-1 | ||
Naiktha Bains | (5) | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-1, 5-1 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Naiktha Bains vs. Olivia Tjandramulia - Vzájomné zápasy
13.08.20 | 1. kolo | Naiktha Bains | Olivia Tjandramulia | 6-4, 7-62 | detail zápasu | All Lower | antuka |
18.09.18 | 1. kolo | Olivia Tjandramulia | Naiktha Bains | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Cairns | tvrdý |
Naiktha Bains form & Olivia Tjandramulia form
Naiktha Bains - posledné zápasy
W100 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
21.05.23 kvalifik. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Olivia Tjandramulia - posledné zápasy
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |