ZÁPAS
26.10.20 | 2. kolo kval. | Nahia Berecoechea | Katriin Saar | 3-6, 6-2, 10-5 | W15 Platja | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Estónsko
11.03.02, 22 rokov
11 667 $
11.03.02, 22 rokov
11 667 $
Nahia Berecoechea vs. Katriin Saar - Vzájomné zápasy
26.10.20 | 2. kolo kval. | Nahia Berecoechea | Katriin Saar | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | W15 Platja | antuka |
Nahia Berecoechea form & Katriin Saar form
Nahia Berecoechea - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Katriin Saar - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Heta Nuutinen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
24.09.22 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Sarah Adegoke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Kristina Paskauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Varberg - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Agnes Mitteregger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Louise Wikander | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 5-7 | detail zápasu |