ZÁPAS
25.10.20 | 1. kolo kval. | Nahia Berecoechea | Anastasia Veselova | 7-5, 1-6, 10-8 | W15 Platja | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.05.99, 24 rokov
28.05.99, 24 rokov
Nahia Berecoechea vs. Anastasia Veselova - Vzájomné zápasy
25.10.20 | 1. kolo kval. | Nahia Berecoechea | Anastasia Veselova | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | W15 Platja | antuka |
Nahia Berecoechea form & Anastasia Veselova form
Nahia Berecoechea - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Anastasia Veselova - posledné zápasy
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
22.09.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu |