ZÁPAS
18.01.16 | 1. kolo kval. | Nadja Gilchrist | Yukina Saigo | 7-5, 7-5 | Wesley Chapel | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nadja Gilchrist vs. Yukina Saigo - Vzájomné zápasy
18.01.16 | 1. kolo kval. | Nadja Gilchrist | Yukina Saigo | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Wesley Chapel | antuka |
Nadja Gilchrist form & Yukina Saigo form
Nadja Gilchrist - posledné zápasy
W100 Charleston - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.19 finále | vs. Ipek Soylu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.03.19 semifinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-66, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.19 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
15.01.19 kvalifik. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 7-64, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Pamela Montez | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 7-611 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Hayley Carter | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Melodie Collard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
05.10.18 štvrťfinále | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
28.09.18 štvrťfinále | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Katrina Scott | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Jessica Failla | 6-4, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-65, 4-6, 7-60 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Yukina Saigo - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |