ZÁPAS
06.02.20 | 1. kolo | Nadine Keller | Beyda Baykal | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Nadine Keller | Beyda Baykal | |
1. podanie % | 32/51 (63%) | 52/72 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/32 (72%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/19 (42%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/17 (35%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 40/72 (56%) | 20/51 (39%) |
Vyhrané body celkom | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Beyda Baykal | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nadine Keller | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nadine Keller | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Nadine Keller | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nadine Keller | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Nadine Keller | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Beyda Baykal | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Nadine Keller | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40 | ||
3-3 | Beyda Baykal | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nadine Keller | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Beyda Baykal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
03.01.03, 21 rokov
03.01.03, 21 rokov
Nadine Keller vs. Beyda Baykal - Vzájomné zápasy
06.02.20 | 1. kolo | Nadine Keller | Beyda Baykal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Nadine Keller form & Beyda Baykal form
Nadine Keller - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.23 štvrťfinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Beyda Baykal - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Senem Ocal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.21 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.21 1. kolo | vs. Stanislava Bobrovnikova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Asli Yagmur Kunduk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Artvin - tvrdý | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ay | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |