ZÁPAS
26.08.19 | 1. kolo kval. | Na Hyun Kang | Yubean Lee | 5-7, 7-5, 10-7 | W15 Yeongwol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kórea
26.06.04, 19 rokov
26.06.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
07.01.02, 22 rokov
07.01.02, 22 rokov
Na Hyun Kang vs. Yubean Lee - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Na Hyun Kang | Yubean Lee | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Na Hyun Kang form & Yubean Lee form
Na Hyun Kang - posledné zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Feier Hu | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Hyeran Yun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Eunji Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 7-67, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Youna Kim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Haram Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Seojin Oh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Shiori Fukuda | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Yubean Lee - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Heerae Im | 2-6, 2-3, - Yubean Lee - skreč | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jiyoung Seo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Handeul Kim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Dohee Yim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Han Gyeol Jeong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Ah Song | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Yifei Yang | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Sun Bin Kim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Chin-Wei Chan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Renee Villarreal | 2-6, 3-6 | detail zápasu |