Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
22.05.97, 26 rokov
22.05.97, 26 rokov
Moyuka Uchijima vs. Kanako Osafune - Vzájomné zápasy
06.11.17 | 1. kolo kval. | Moyuka Uchijima | Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Tokyo | tvrdý |
Moyuka Uchijima form & Kanako Osafune form
Moyuka Uchijima - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. En Shuo Liang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 4-2, Polona Hercog - skreč | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Arianne Hartono | 3-6, 3-4, - Moyuka Uchijima - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Naho Sato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Kanako Osafune - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Yifan Sun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vidula Amar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Yosita Sriporn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Yilin Yan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Jane Haeusler | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Mia Horvit | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 0-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Yatawee Chimchum | 2-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 7-67, Lunda Kumhom - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Tina Li | 3-6, 3-4, - Kanako Osafune - skreč | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Shiori Kaneyama | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Sudo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Shiori Kaneyama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 2-6, 4-6 | detail zápasu |