INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elyne Boeykens vs. Monika Kilnarova - Vzájomné zápasy
24.10.17 | 1. kolo | Monika Kilnarova | Elyne Boeykens | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Elyne Boeykens form & Monika Kilnarova form
Elyne Boeykens - posledné zápasy
Vinaros - antuka | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.17 štvrťfinále | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.17 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
13.07.17 štvrťfinále | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.17 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
23.06.17 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.17 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Monika Kilnarova - posledné zápasy
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.22 semifinále | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.22 štvrťfinále | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
17.09.21 štvrťfinále | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.21 štvrťfinále | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
28.08.21 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.21 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |