Momoko Kobori/Ayano Shimizu vs. Quirine Lemoine/Eva Wacanno

Momoko Kobori/Ayano Shimizu vs. Quirine Lemoine/Eva Wacanno - Denain - porovnanie

ZÁPAS

02.07.18fináleMomoko Kobori/Ayano Shimizu Quirine Lemoine/Eva Wacanno 0-6, 7-5, 10-7 France Denain antuka

ŠTATISTIKY

10-7

Momoko Kobori
Japonsko
22.08.98, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Holandsko
25.12.91, 26 rokov







Quirine Lemoine
Ayano Shimizu
Japonsko
11.04.98, 20 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Holandsko
06.02.91, 27 rokov




Eva Wacanno
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Momoko Kobori/Ayano Shimizu vs. Quirine Lemoine/Eva Wacanno - Vzájomné zápasy

02.07.18fináleMomoko Kobori/Ayano ShimizuQuirine Lemoine/Eva Wacanno0-6, 7-5, 10-7 detail zápasuFrance Denain antuka

Momoko Kobori/Ayano Shimizu - posledné zápasy

Taipei (CHN) Taipei - koberec
13.11.18
1. kolo
vs. Kwan Yau Ng/Saisai Zheng2-6, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
Japan Hamamatsu - koberec
15.10.18
1. kolo
vs. Hiromi Abe/Sakura Hosogi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
15.10.18
štvrťfinále
vs. Mana Ayukawa/Risa Ushijima6-2, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
15.10.18
semifinále
vs. Emily Appleton/Julyette Steur6-3, 6-4 výhradetail zápasu
15.10.18
finále
vs. Erina Hayashi/Miharu Imanishi5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Japan Tokyo - tvrdý I.
19.09.18
1. kolo
vs. Miyu Kato/Makoto Ninomiya4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Japan Hiroshima - tvrdý
12.09.18
1. kolo
vs. Miharu Imanishi/Alicja Rosolska6-3, 5-7, 10-12 prehradetail zápasu
Japan Nanao - koberec
27.08.18
1. kolo
vs. Minami Akiyama/Yu-Ting Hsieh6-0, 6-2 výhradetail zápasu
27.08.18
štvrťfinále
vs. Ayumi Koshiishi/Ayumi Miyamoto6-2, 6-71, 10-1 výhradetail zápasu
27.08.18
semifinále
vs. Miyabi Inoue/Akiko Omae6-1, 2-6, 14-12 výhradetail zápasu
27.08.18
finále
vs. Kanako Morisaki/Megumi Nishimoto2-6, 3-6 prehradetail zápasu
China Nanchang - tvrdý
28.07.18
semifinále
vs. Jing-Jing Lu/Xiaodi You2-6, 6-72 prehradetail zápasu
26.07.18
štvrťfinále
vs. Ying-Ying Duan/Xinyun Han6-1, 1-6, 14-12 výhradetail zápasu
25.07.18
1. kolo
vs. Jia-Jing Lu/Ankita Raina6-3, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
France Contrexeville - antuka
09.07.18
1. kolo
vs. Marine Partaud/Laetitia Pulchartova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
09.07.18
semifinále
vs. An-Sophie Mestach/Saisai Zheng4-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.07.18
štvrťfinále
vs. Arantxa Rus/Renata Zarazua4-6, 6-4, 13-11 výhradetail zápasu
France Denain - antuka
02.07.18
štvrťfinále
vs. Sarah Beth Grey/Olivia Nicholls6-2, 7-66 výhradetail zápasu
02.07.18
semifinále
vs. Emily Arbuthnott/Helene Scholsen6-1, 6-4 výhradetail zápasu
02.07.18
finále
vs. Quirine Lemoine/Eva Wacanno0-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
Japan Kofu - tvrdý
11.06.18
semifinále
vs. Megumi Nishimoto/Kotomi Takahata6-4, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
11.06.18
1. kolo
vs. Mitsumi Kawasaki/Lisa-Marie Rioux6-2, 7-61 výhradetail zápasu
11.06.18
štvrťfinále
vs. Sakura Hondo/Risa Ushijima6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Japan Karuizawa - koberec
21.05.18
finále
vs. Chisa Hosonuma/Kanako Morisaki6-0, 6-3 výhradetail zápasu
21.05.18
1. kolo
vs. Tara Moore/Caroline Werner7-5, 6-3 výhradetail zápasu
21.05.18
štvrťfinále
vs. Minami Akiyama/Suzuho Oshino6-2, 6-2 výhradetail zápasu
21.05.18
semifinále
vs. Megumi Nishimoto/Kotomi Takahata6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Toowoomba - tvrdý
02.10.17
1. kolo
vs. Astra Sharma/Belinda Woolcock7-63, 6-4 výhradetail zápasu
02.10.17
štvrťfinále
vs. Yuki Kristina Chiang/Mai Minokoshi6-3, 6-1 výhradetail zápasu
02.10.17
semifinále
vs. Tammi Patterson/Olivia Rogowska6-3, 2-6, 10-5 výhradetail zápasu

Quirine Lemoine/Eva Wacanno - posledné zápasy

Spain Las Palmas - antuka
13.08.18
štvrťfinále
vs. Ramu Ueda/Minori Yonehara7-63, 6-1 výhradetail zápasu
13.08.18
semifinále
vs. Anastasia Detiuc/Ekaterina Yashina6-2, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
13.08.18
finále
vs. Emily Arbuthnott/Mirjam Bjorklund7-66, 6-1 výhradetail zápasu
13.08.18
1. kolo
vs. Maria-Elena Camerin/Cristiana Ferrando6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Belgium Koksijde - antuka
06.08.18
1. kolo
vs. Karen Barritza/Dominique Karregat6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.08.18
štvrťfinále
vs. Lara Salden/Kimberley Zimmermann1-6, 6-73 prehradetail zápasu
Switzerland Gstaad - antuka
19.07.18
štvrťfinále
vs. Silvia Soler-Espinosa/Sara Sorribes Tormo7-65, 4-6, 9-11 prehradetail zápasu
16.07.18
1. kolo
vs. Conny Perrin/Katarzyna Piter6-2, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
France Denain - antuka
02.07.18
semifinále
vs. Victoria Muntean/Chihiro Muramatsu6-4, 6-2 výhradetail zápasu
02.07.18
finále
vs. Momoko Kobori/Ayano Shimizu6-0, 5-7, 7-10 prehradetail zápasu
02.07.18
štvrťfinále
vs. Anna Danilina/Valeriya Strakhova4-6, 6-2, 10-5 výhradetail zápasu
France Saint Gaudens - antuka
14.05.18
štvrťfinále
vs. Tessah Andrianjafitrimo/Fiona Ferro1-6, 7-64, 10-8 výhradetail zápasu
14.05.18
semifinále
vs. Naiktha Bains/Francesca Di Lorenzo6-4, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
France Contrexeville - antuka
10.07.17
1. kolo
vs. Louisa Chirico/Gaia Sanesi4-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
Italy Rome - antuka
03.07.17
semifinále
vs. Mariana Duque-Marino/Daniela Seguel6-4, 7-65 výhradetail zápasu
03.07.17
finále
vs. Anastasiya Komardina/Nadia Podoroska6-73, 3-6 prehradetail zápasu
03.07.17
1. kolo
vs. Nastassja Burnett/Giorgia Marchetti6-4, 3-6, 11-9 výhradetail zápasu
03.07.17
štvrťfinále
vs. Alice Matteucci/Camilla Rosatello Alice Matteucci/Camilla Rosatello - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
19.06.17
semifinále
vs. Daniela Seguel/Jasmina Tinjic7-64, 6-1 výhradetail zápasu
19.06.17
1. kolo
vs. Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.06.17
štvrťfinále
vs. Mathilda Malm/Marina Yudanov6-3, 6-2 výhradetail zápasu
19.06.17
finále
vs. Valentyna Ivakhnenko/Renata Zarazua3-6, 6-3, 5-10 prehradetail zápasu
France Saint Gaudens - antuka
15.05.17
štvrťfinále
vs. Eden Silva/Lea Tholey6-4, 7-5 výhradetail zápasu
15.05.17
semifinále
vs. Kai-Chen Chang/Xinyun Han4-6, 6-2, 10-12 prehradetail zápasu
15.05.17
1. kolo
vs. Tara Moore/Conny Perrin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
20.02.17
1. kolo
vs. Ekaterina Semenova/Anjelika Vlasenkova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
20.02.17
semifinále
vs. Bibiane Schoofs/Ekaterina Yashina2-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.02.17
štvrťfinále
vs. Anastasia Gasanova/Alina Silich7-66, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Altenkirchen - koberec
13.02.17
štvrťfinále
vs. Lesley Kerkhove/An-Sophie Mestach4-6, 6-2, 11-13 prehradetail zápasu
13.02.17
1. kolo
vs. Sofia Gorovits/Kristina Kislyak6-2, 6-2 výhradetail zápasu
<