Francúzsko
04.12.96, 27 rokov
04.12.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.06.96, 27 rokov
13 046 $
02.06.96, 27 rokov
13 046 $
Miryam Jabri vs. Maria Zotova - Vzájomné zápasy
10.11.14 | kvalifik. | Miryam Jabri | Maria Zotova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Casablanca | antuka |
Miryam Jabri form & Maria Zotova form
Miryam Jabri - posledné zápasy
Casablanca - antuka | ||||
10.11.14 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Radia Lalami | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.14 2. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.14 kvalifik. | vs. Maria Zotova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
03.11.14 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Alice Matteucci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Marine Normand | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
03.03.14 2. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.14 1. kolo kval. | vs. Julia Jung | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Lamiaa Aziz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.13 kvalifik. | vs. Julie Tringa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.13 1. kolo | vs. Jovana Jovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fleurus - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo kval. | vs. Nicky Van Dyck | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Jemma Buckler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.13 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
05.03.12 1. kolo kval. | vs. Daria Salnikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Maria Zotova - posledné zápasy
W25 St. - antuka | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
19.07.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | detail zápasu |