INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lisa Ponomar vs. Mirjam Bjorklund - Vzájomné zápasy
18.11.17 | štvrťfinále | Mirjam Bjorklund | Lisa Ponomar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Lisa Ponomar form & Mirjam Bjorklund form
Lisa Ponomar - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.20 štvrťfinále | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Mirjam Bjorklund - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
24.06.23 finále | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 štvrťfinále | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detail zápasu |