Nemecko
17.12.00, 23 rokov
17.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ivonne Juric vs. Miriana Tona - Vzájomné zápasy
07.11.18 | 1. kolo | Miriana Tona | Ivonne Juric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Ivonne Juric form & Miriana Tona form
Ivonne Juric - posledné zápasy
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 6-0, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Khadija Ben Salem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Garcia Astudillo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Ting Hsieh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Neacsu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diane Flament | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Claudia Franze | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 7-65, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Angelina Graovac | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Cristina Elena Tiglea | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Giulia Brighi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Masarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Georgina Groth | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Miriana Tona - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu |