INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicole Rottmann vs. Miriam Kolodziejova - Vzájomné zápasy
30.11.16 | 2. kolo | Miriam Kolodziejova | Nicole Rottmann | 7-62, 6-1 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Nicole Rottmann form & Miriam Kolodziejova form
Nicole Rottmann - posledné zápasy
Prerov - antuka | ||||
15.06.17 štvrťfinále | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.17 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Anda Karanusic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
07.12.16 2. kolo | vs. Marta Paigina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.16 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 3-0, Sofia Dmitrieva - skreč | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.16 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.16 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 6-72, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.16 2. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
18.11.16 štvrťfinále | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.16 2. kolo | vs. Michaela Boev | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.16 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.09.16 štvrťfinále | vs. Alice Balducci | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.16 2. kolo | vs. Deborah Kerfs | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.16 1. kolo | vs. Annelou Nab | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Camilla Ceppellini | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
31.08.16 2. kolo | vs. Lenka Jurikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
21.08.16 finále | vs. Katerina Vankova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.16 semifinále | vs. Manca Pislak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.16 štvrťfinále | vs. Lisa-Maria Moser | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.16 2. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Yijia Shao | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, - Nicole Rottmann - skreč | detail zápasu |
Miriam Kolodziejova - posledné zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 štvrťfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |