INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Keren Shlomo vs. Miriam Kolodziejova - Vzájomné zápasy
06.12.16 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Keren Shlomo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
29.11.16 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Keren Shlomo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Keren Shlomo form & Miriam Kolodziejova form
Keren Shlomo - posledné zápasy
Tel Aviv - tvrdý | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Jenny Claffey | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Michaela Boev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.16 1. kolo | vs. Alona Kruglov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
17.09.16 semifinále | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.16 štvrťfinále | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.16 2. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.16 1. kolo | vs. Nina Kruijer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Hanna Landener | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buca Izmir - tvrdý | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 0-4, - Keren Shlomo - skreč | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
10.06.16 semifinále | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.16 štvrťfinále | vs. Naomi Totka | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.16 2. kolo | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Yuval Keren | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
03.06.16 štvrťfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.16 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
25.05.16 2. kolo | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.16 1. kolo | vs. Sofia Salimova | Sofia Salimova - skreč | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Tina Tehrani | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Ana Shanidze | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
15.02.16 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Miriam Kolodziejova - posledné zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 štvrťfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |