Miriam Kolodziejova vs. Ipek Oz 13.01.2018

Miriam Kolodziejova vs. Ipek Oz 13.01.2018 - Antalya - porovnanie

ZÁPAS

13.01.18štvrťfináleMiriam Kolodziejova Ipek Oz 6-3, 7-5 Turkey Antalya antuka

ŠTATISTIKY

Miriam KolodziejovaIpek Oz
1. podanie %42/66 (64%)50/70 (71%)
Vyhrané body z 1.podania28/42 (67%)27/50 (54%)
Vyhrané body z 2.podania12/24 (50%)8/20 (40%)
Vyhrané break-bally5/12 (42%)3/4 (75%)
Vyhrané body z returnu35/70 (50%)26/66 (39%)
Vyhrané body celkom75/136 (55%)61/136 (45%)
Dvojchyby31
Esá52

ŠTATISTIKY

7-5

Miriam Kolodziejova
Česká republika
11.04.97, 21 rokov




294
166
30 454 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.07.99, 19 rokov




630
38
14 757 $
Ipek Oz
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Miriam Kolodziejova vs. Ipek Oz - Vzájomné zápasy

18.01.182. koloMiriam KolodziejovaIpek Oz6-2, 3-6, 6-2 detail zápasuTurkey Antalya antuka
13.01.18štvrťfináleMiriam KolodziejovaIpek Oz6-3, 7-5 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Miriam Kolodziejova - posledné zápasy

Czech Republic Olomouc - antuka
19.07.18
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone2-6, 1-6 prehradetail zápasu
18.07.18
1. kolo
vs. Barbora Krejcikova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
10.07.18
kvalifik.
vs. Katarzyna Piter6-71, 4-6 prehradetail zápasu
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Carolina M. Alves6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Poland Torun - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Barbora Krejcikova7-5, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu
27.06.18
1. kolo
vs. Tereza Mihalikova6-0, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Switzerland Klosters - antuka
23.06.18
finále
vs. Isabella Shinikova5-7, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
22.06.18
semifinále
vs. Mandy Minella6-1, 6-1 výhradetail zápasu
21.06.18
štvrťfinále
vs. Yuki Naito4-6, 7-65, 6-2 výhradetail zápasu
20.06.18
2. kolo
vs. Greetje Minnen4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Arlinda Rushiti6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Hungary Hodmezovasarhely - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Irina Khromacheva5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Monika Kilnarova6-3, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Natalie Suk6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
09.05.18
2. kolo
vs. Renata Zarazua5-7, 2-6 prehradetail zápasu
07.05.18
1. kolo
vs. Jule Niemeier6-4, 6-1 výhradetail zápasu
06.05.18
kvalifik.
vs. Chiara Girelli6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Deborah Chiesa7-5, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
18.04.18
1. kolo
vs. Katie Boulter3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
15.04.18
finále
vs. Ivana Jorovic1-6, 2-6 prehradetail zápasu
14.04.18
semifinále
vs. Anastasia Kulikova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
14.04.18
štvrťfinále
vs. Valeria Savinykh6-4, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
12.04.18
1. kolo
vs. Cristina Bucsa3-1, Cristina Bucsa - skrečvýhradetail zápasu
12.04.18
2. kolo
vs. Katie Swan6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
14.03.18
1. kolo
vs. Josephine Boualem6-3, 2-4, - Miriam Kolodziejova - skrečprehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
10.03.18
semifinále
vs. Anastasia Detiuc3-6, 4-6 prehradetail zápasu
09.03.18
štvrťfinále
vs. Martina Spigarelli6-4, 6-4 výhradetail zápasu
08.03.18
2. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar6-1, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
07.03.18
1. kolo
vs. Aleksandra Stosic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Altenkirchen - koberec
19.02.18
2. kolo kval.
vs. Katharina Gerlach6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu

Ipek Oz - posledné zápasy

Kazakhstan Astana - tvrdý
15.07.18
kvalifik.
vs. Darya Astakhova5-7, 0-6 prehradetail zápasu
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Iakovleva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Polina Nazarchuk6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
15.06.18
semifinále
vs. Katyarina Paulenka4-6, 6-4, 0-6 prehradetail zápasu
14.06.18
štvrťfinále
vs. Anna Kubareva1-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.06.18
2. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Mariia Tkacheva6-4, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Margarita Skryabina3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
09.05.18
1. kolo
vs. Piia Suomalainen4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
03.05.18
2. kolo
vs. Julia Stamatova3-6, 4-6 prehradetail zápasu
01.05.18
1. kolo
vs. Maria Manilova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - antuka
25.04.18
1. kolo
vs. Kateryna Bondarenko6-4, 4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý
10.04.18
1. kolo
vs. Natalija Kostic1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
30.03.18
štvrťfinále
vs. Andreea Rosca1-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.03.18
2. kolo
vs. Vivien Juhaszova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Verena Hofer6-3, 7-66 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
06.03.18
1. kolo
vs. Daniela Vukovic6-4, 2-6, 6-71 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
27.02.18
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova7-62, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
06.02.18
1. kolo
vs. Melis Sezer6-4, 5-7, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
01.02.18
2. kolo
vs. Chisa Hosonuma4-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.01.18
1. kolo
vs. Doga Turkmen6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
18.01.18
2. kolo
vs. Miriam Kolodziejova2-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
17.01.18
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
13.01.18
štvrťfinále
vs. Miriam Kolodziejova3-6, 5-7 prehradetail zápasu
12.01.18
2. kolo
vs. Alena Fomina7-61, 6-3 výhradetail zápasu
09.01.18
1. kolo
vs. Yana Morderger7-65, 7-65 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
22.11.17
1. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
17.11.17
štvrťfinále
vs. Lisa Matviyenko6-4, 6-76, 4-6 prehradetail zápasu
16.11.17
2. kolo
vs. Alexa Pirok5-7, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
14.11.17
1. kolo
vs. Mila Mejic6-3, 7-5 výhradetail zápasu
<